BOSSCUBES TEKNOLOJI A.Ş

Cargoboss Kargo ERP Yazılımı

Cargoboss ile Software yakalayın.

Sevkiyat ve Kargo Yönetimi

Farklı kargo firmaları ile entegre olarak tek platformdan sevkiyat yapabilir, gönderi barkodlarını otomatik olarak oluşturabilir ve gönderileri uçtan uca takip edebilir, müşterilerinize proaktif teslimat bildirimleri ve güncellemeler gönderebilirsiniz.

Depo Yönetimi

Uçtan uca tüm zimmet süreçlerinizi anlık olarak takip edebilir, depo ve stok süreçlerini proaktif olarak yönetebilirsiniz.

Operasyonel Finans Yönetimi

Tüm hakediş süreçlerinizi tek  platformda kolayca yönetebilir, kargo maliyetlerini ve kâr marjlarını detaylı raporlarla analiz edebilir ve  finansal performansınızı optimize edebilirsiniz.

Raporlama ve Analiz

Dağıtım talebi, sevkiyat, elleçleme, teslimat, stok ve finansal performans gibi önemli ölçümleri takip edebilir, veri görselleştirmeleri ile 
kargo operasyonlarınızı optimize etmek için detaylı analizler yapabilirsiniz.

Operasyon Aplikasyonları

Operasyon aplikasyonlarımızla tüm platformlardan sisteme erişerek, sahadaki operasyonları ve teslimatları optimize edebilirsiniz.

Rota ve Teslimat Süreçleri Optimizasyonu

Sistemin optimizasyon yeteneklerini kullanarak, lojistik operasyonlarınızın verimliliğini ve üretkenliğini artırabilir, maliyetleri ve teslimat sürelerini optimize edebilirsiniz.